Her Adımda Seninle...
Hakkımızda

2013'de İzmir Bornova'da Kurulan Üretim Firmamız SANLORD SHOES Kadınlara Özel Ayakkabı Koleksiyonlarıyla Sektöre Adım Attı.

Firmamız İzmir Bornova'da Toptan ve Perakende (Yurt İçi ve Yurt Dışı) Satış Hizmeti Vermektedir. Bir Çok Ünlü Markaların Bizimle İş Birliği İçerisinde Olduğunu Belirtmek İsteriz.

Tüm Ürünlerimiz Kendi Üretimimiz Olup ve El İşçiliğiyle Hazırlandığını Da Bilmenizi İsteriz.

2020 Yılında İnternet Satışlarına Başlayan Firmamız Sizlere Bu Alanda Da Hizmet Vermeyi Sürdürmektedir.

10 Yılı Aşkın Ayakkabıcılık Tecrübesini Müşterilerine Sunan ve Müşteri Memnuniyetini Esas Alan Firmamız, Yerli Üreticilerinden Sağlanan Deri, Kösele ve Aksesuarlarından Teknoloji ve Üstün El İşçiliği İle Oluşturuyor.

Klasik, Bot Günlük ve Spor Ayakkabılardan Oluşan Koleksiyonlarımızda Müşterilerimizin Her Zaman Rahatça Kullanacağı Modern, Şık ve Konforlu Ayakkabıları Tercih Ediyoruz. Perakende ve Online Alışveriş İle Tüm Ayakkabı Tutkunlarına Kaliteyi ve Rahatlığı Sunmayı Amaçlıyoruz.

SANLORD SHOES Olarak Kalite ve Özgünlüğü İlk Günden Beri Ürünlerimize Yansıtmanın ve Markamızı Bugünlere Getirmenin Gururunu Yaşıyoruz. Müşterilerimiz Tarafından Bize Verilen Değere Layık Olmaya Çalışıyor ve Siz Değerli Müşterilerimize Memnuniyet Odaklı Hedefimize  Emin Adımlarla İlerliyoruz.

"Sanlord Her Adımda Seninle..."

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et