Her Adımda Seninle...
Kişisel Verileri Koruma Kanunu

 Kişisel Verileri Koruma Kanunu

 

İş bu sözleşmenin konu olduğu hesap 1 yıl içerisinde hiç kullanılmazsa ve işlem görmezse iş bu hesap sistem tarafından otomatik olarak alışverişe kapatılır. İş bu sözleşme ile yukarıda belirttiğim bilgilerin doğruluğunu onaylayıp, sözleşme kapsamında öngörülen taksitlerin gününde ödenmemesi halinde aylık %9 oranında gecikme bedelinin alınacağını ve taksitlerimi her ayın 1 ile 15 tarihleri arasında ödeyeceğimi taahhüt ederim. Ayrıca 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu 25. Madde uyarınca alıcı üst üste 2 taksit ödemesini yapmadığı takdirde geri kalan taksitlerin tamamı/satış bedelinin tamamı muacceliyet kesbedecektir. Alıcı bunu peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

Sözleşme kapsamında kişisel verileriniz aşağıdaki sınıflandırma neticesinde SANLORD SHOES tarafından kaydedilecek, işlenecek, saklanacak, sınıflandırılacak ve veri kanalları ile güncellenip yürürlükte bulunan mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. Kişilerle paylaşılabilecektir.

Kişisel Verilerin İşlenmesi hususunda hangi verilerinizin nasıl işlenip kullanılacağını açıkladığımız aydınlatma metni size gönderilen onay mesajının sonunda url olarak paylaşılmıştır. Onay kodunu kasiyerimizle paylaştığınızda bu urldeki hükümleri kabul etmiş sayılacaksınız.

 

 

 

 

Kişisel Verilerin Sınıflandırılması:
Ad Soyad: 
Başta Vergi Usul Kanunu olması ve vergi mükellefiyeti sebebiyle müşteri ad, soy ad ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (T.C No.) fatura oluşturulabilmesi için gereklidir.

Cinsiyet: Cinsiyet bilgisi bir kişisel veri olup Sanlord Shoes bu bilgiyi; düzenlenecek kampanyalarda ve kampanyaların tanımlarını belirleyebilmek için kullanacaktır.

Cep Telefonu: Sanlord Shoes taksitli müşterilerin taksit ödemesi geciktiğinde hatırlatma mesajı atmak için ve mutlu müşteri prosedürü gereği kampanya ve indirimler için tanıtım mesajı atmak için bu bilgiyi kullanacaktır.

İşyeri Bilgileri: Sanlord Shoes gerektiğinde ve taksitli müşterilerine ulaşamadığında bu bilgiler ışığında ulaşmak için bu bilgileri kullanacaktır.

Ev Adresi ve Telefonu: Sanlord Shoes taksitli müşterilerin taksit ödemesinin gecikmesi durumunda ve bu duruma bağlı icra davalarının başlatılmadan uyarılması için şirket avukatları tarafından uyarı mektubu gönderebilmek için bu bilgiyi kullanacaktır.

E-posta Adresi: Sanlord Shoes gerektiğinde müşteriye kampanya bildirimlerini ve müşterinin talebi doğrultusunda satış faturasını mail yoluyla göndermek isteyeceğinden bu bilgiyi kullanacaktır

 

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Hakkında;
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hükümleri Gereği; Sanlord Shoes'a bildireceğim kişisel verilerimin kaydedeceği, sınıflandıracağı, işleneceği, saklanacağı, veri kanalları ile güncelleyebileceği ve yürürlükte bulunan mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. Kişilerle verilerimi paylaşabileceği hususu bilgim dahilinde olup bunu kabul ediyorum.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et